Stopy hrůzy

Bionaut pod značkou Planet Dark startuje serii hororových audio novel v atmosférickém zvukovém zpracování. Klasické i současné hororové novely a povídky od slavných i méně známých autorů v podání silných vypravěčů a s překvapivým zvukovým designem, vždy v původní nezkrácené formě. Zážitkové audio plné napětí a hrůzy je tu. Od prosince 2021 každý měsíc jeden horor pro vaše uši.

Sérii plnou hrůzy a napětí otevírá dílo zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta. V prosinci to bude novela HRŮZA V DUNWICHI, v lednu 2022 pak slavné VOLÁNÍ CTHULHU a trilogii uzavřou SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Klasické příběhy do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i neviděné kosmické hrůzy řinoucí se prohnilými kouty Lovecraftovy země posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot.

Více na planetdark.tv

Stopy hrůzy #1:
Hrůza v Dunwichi, H.P.Lovecraft

HRŮZA V DUNWICHI, H.P.LOVECRAFT

Poslouchej na audiolibrix.com audioteka.cz alza.cz

Dunwich byl odjakživa místem temným a ponurým. Ale až s příchodem rodiny Whateleyových se do něj vkradla skutečná hrůza. Atmosféra této ďábelské vesnice ležící kdesi v zapadlém koutě Massachusetts ještě zhoustne s narozením předčasně vyvinutého a obludného chlapce jménem Wilbur. Hoch se pod vedením svého šíleného děda pouští do rodového učení zapovězených rituálů i zkoumání starých svitků ze zakázané knihy Nekronomikonu a svými činy udává do pohybu děsivé události vrcholící onoho léta roku 1928, které později vešlo do dějin jako Hrůza v Dunwichi.

Planet Dark uvádí první knihu z hororového cyklu nazvaného STOPY HRŮZY. Serii plnou hrůzy a napětí otevírá dílo zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta a jeho novelou HRŮZA V DUNWICHI, která obecně platí za jedno z nejděsivějších děl hororové literatury. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut a zvukové podoby ji zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studiu Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i neviděné kosmické hrůzy řinoucí se prohnilými kouty Lovecraftovy země posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot podle překladu Lindy Bartoškové.

Pro Planet Dark vyrobil Bionaut.

Již brzy

leden 2022

Stopy hrůzy #2:
Volání Ctulhu

VOLÁNÍ CTULHU

únor 2022

Stopy hrůzy #3:
Sny v čarodějnickém domě

SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ

Credits

  • Robin Kvapil, režie
  • Linda Bartošková, překlad
  • studio Needles Jonáš Rosůlek a Adam Boháč, hudba a zvukový design
  • Marek Škubal, cover art

Cast

  • Miroslav Krobot